Özgür'le Öze Dokunuş

1 saat süren 8 bireysel çalışmayı kapsayan bu program hayatınızda ve ilişkilerinizde fark yaratacak bir dokunuştur. Çoğu zaman hiç farketmeden kendi başarı ve mutluluğumuzu kısıtlıyor, zihinsel koşullanmalarımız sebebiyle kendi kendimizi sınırlandırıyoruz.

“Yaşam boyu faydalanacağınız bir rehberlik…”

Bu programın ilk amacı bunu ne zaman ve nerelerde yaptığımız konusunda derin bir farkındalık geliştirmek, ihtiyaçlarımızı farketmek ve kendimizle olan ilişkimizi güçlendirecek o ilk adımı atmaktır. Enneagram kişilik yapınızın keşfi ile başlayan ve kişilik yapımızdan kaynaklanan farklılıklara dayalı olarak nasıl bir gelişim yolu izlememiz gerektiği konusunda yaşam boyu faydalanacağımız bir rehberlik sunar.

Program İçeriği:

1- Tanışma ve Uyumlanma

2-3- (2 saatlik blok seans) : Enneagram merceğinden BEN

4- Enneagram merceğinden ÇEVREM

5- Enneagram Kişilik Yapımı Öğreniyorum

6- Kişilik Yapımda Derinleşiyorum.

7- Yaşamda güçlü yanlarım, olası zorlanmalarım ve geliştirimesi gereken yönlerim neler?

8- Dünyaya sunduğum değeri bilerek yaşamla uyumlanıyorum

Up
d

Ruh, beden zihin bir bütün…

Özgür bir yaşam, bu bütünlüğü sağlamaya yönelik tekniklerden faydalanarak geliştirilmiş; Korku, kaygı, şüphe ve endişelerden ‘özgür’ bir yaşam olabilir mi? sorusuna cevap arayan; İNSAN’ı anlamaya dair öğretiler ile şekillenen ve gündelik hayatın zorlanmalarına psikolojik dayanıklılık geliştirebilmemiz konusunda bedenin kendisini iyileştirme mekanizmalarını merkeze alarak fiziksel bedende doğal terapiler ile arınmayı, duygusal ve mental anlamda dinlenmeyi saglayan ve bizi özümüze yaklaştıran ruhsal çalışmalar ile hayatın her alanında dengede, sağlıklı, neşeli ve doyum içinde hissetmeyi sağlayıcı teknikleri, dinlenme alanlarını ve kadim öğretileri birleştiren bir yaklaşımla iyi oluş halini ve yaşam doyumunu arttırmayı hedefleyen bir konsepttir.