Arın Dinlen Dengelen

Zor anlarda kazanılmış içsel deneyim ve gözlemlerden elde edilen birikim ile oluşturulmuş üç aşamalı bir öz-şefkat geliştirme ve farkındalık programı olan Arın Dinlen Dengelen ile ruhsal, bedensel, zihinsel denge haline ulaşabilmeniz için hayatınıza yeni bir pencere açılır... Belki arındıran sevgi dolu bir dokunuşa, belki sadece dinlenilmeye hatta belki de çoğunlukla gerçek ihtiyacınızın ne olduğunu bulmak için bir desteğe ihtiyaç duyuyor olabilirsiniz.

Üç aşamalı Arın, Dinlen, Dengelen programı kapsamında gerçekleştirilecek olan uygulamalar, misafirin ihtiyaçlarını en iyi şekilde anlaşılması ve karşılanması adına, turdan önce online olarak gerçekleştirilecek Özgür Taşkıran Konaç ile Uyumlanma Seansı ile ihtiyaçlarınızın yanında tercihlerinizle birlikte harmanlanarak belirlenecektir.

I

ARINARAK BAŞLA

Arın Dinlen Dengelen’in ilk durağı yenilenme…  Günlük hayatın koşuşturmacasından uzaklaşmaya, biraz mola vermeye veya kendisiyle baş başa kalmaya ihtiyacı olan herkesin talep ettiği “Arın” konsepti ile Buddha Spa, misafirlerine kendilerini bulma yolunda ilerleyebilecekleri yumuşak ve nazik bir dokunuşla o “ilk adımı” sunuyor.

 

“Sadece bedensel değil zihinsel ve duygusal bir arınma…”

Program İçeriği:
  • Bu adımda Özgür Taşkıran Konaç Uyumlanma Seansı ile belirlediğiniz masaj ve hamam ritüelleri gerçekleşmektedir.
  • Seçtiğiniz masaj ve hamam ritüelleri, Buddha Spa profesyonel ekipleri tarafından sağlanmaktadır.
  • “Arın”maya başlayacağınız bu ilk adımla tatil konseptine uygun bir şekilde “Wellbeing” perspektifi ile Buddha Spa’da sizleri ağırlayacağız.

II

SELİMİYE TAŞ EVDE DİNLEN

Arın Dinlen Dengelen’in sakinleştiren durağı… Rahatlatan dokunuşların ardından yeşilin ve mavinin kucağında huzuru hissetmeye devam edebileceğiniz bir yuva sizleri bekliyor. Selimiye Taş Ev’in size evinizde hissettiren huzuru, Marmaris’in sakin ve dingin coğrafyası, doğal güzellikleri ve keşfetmeniz için bekleyen duraklarıyla konforlu bir yerleşimde günlük koşuşturmaya mola verin.

 

“Denizin kenarında özgür bir yaşam…”

Program İçeriği:
  • Dinlen adımında seçtiğiniz konaklama hizmetini sağlıyoruz. Bütünsel iyi oluş sürecinize uygun hazırlanmış kahvaltı paketi ve Özgür Yaşam Kutusu hediye ediyoruz.
  • “Dinlen”irken tatil konseptini doğanın kucağında yaşayabileceğiniz nostaljik Selimiye Taş Ev, kendinizi evinizin konforunda hissettirecek Özgür Yaşam Atölyesi ve anlaşmalı tesislerimizden seçtiğiniz konaklama hizmetinize yerleşiminizi sağlıyoruz.
  • Selimiye’de yer alan Selimiye Taş Ev, Marmaris’te yer alan Özgür Yaşam Atölyesi ve anlaşmalı konaklama tesislerimiz ile sizlere farklı seçenekler sunuyoruz.

III

ÖZGÜR’LE DENGELEN

Arın-Dinlen-Dengelen yolculuğundaki son durağımız suyun şifasıyla arındığımız, doğanın huzurlu mavisinde dinlendiğimiz adımlardan sonra kendimizle, hayatla “Dengelen”diğimiz “Özgür ile Öze Dokunuş Programı”nın başlangıcıdır. Dengelen aşamasında bedensel deneyimleri ve duyusal algıları kullanarak farkındalığınızı arttıran bir yaklaşım temele alınmaktadır. Bedensel hislere ve dokunsal deneyimlere odaklanarak kişinin beden bilgeliğini keşfetmesine olanak tanır. Temel prensiplerini “farkındalık, bağlantı ve dengeleme” üzerine kuran ve mindful pratiklerini de deneyimleyeceğiniz bir akış sunan Somatic Touch Therapy ile Arın Dinlen Dengelen programının sonunda gerçek benliğinizle yeniden bağ kuracaksınız.

 

“Çünkü ruhunuzun buna ihtiyacı var…”

Program İçeriği:
  • Somatic Touch Therapy ile bütünsel bir iyi olma sürecini tamamlıyoruz.
  • Enneagram Kişilik Yapısına Giriş ile farkındalık yolculuğunuzda kadim bilgiye ulaşmanızı sağlıyoruz.
  • Dengelen adımında tarafınıza sunulacak hizmet Özgür Yaşam Atölyesi’nde Özgür Taşkıran Konaç tarafından gerçekleştirilecektir.
Up
d

Ruh, beden zihin bir bütün…

Özgür bir yaşam, bu bütünlüğü sağlamaya yönelik tekniklerden faydalanarak geliştirilmiş; Korku, kaygı, şüphe ve endişelerden ‘özgür’ bir yaşam olabilir mi? sorusuna cevap arayan; İNSAN’ı anlamaya dair öğretiler ile şekillenen ve gündelik hayatın zorlanmalarına psikolojik dayanıklılık geliştirebilmemiz konusunda bedenin kendisini iyileştirme mekanizmalarını merkeze alarak fiziksel bedende doğal terapiler ile arınmayı, duygusal ve mental anlamda dinlenmeyi saglayan ve bizi özümüze yaklaştıran ruhsal çalışmalar ile hayatın her alanında dengede, sağlıklı, neşeli ve doyum içinde hissetmeyi sağlayıcı teknikleri, dinlenme alanlarını ve kadim öğretileri birleştiren bir yaklaşımla iyi oluş halini ve yaşam doyumunu arttırmayı hedefleyen bir konsepttir.